O nas

Nazywam się Jakub Radlmacher i jako adwokat w okręgu Białostockiej Izby Adwokackiej oferuję usługi prawnicze na rzecz zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Prowadzona przeze mnie w Białymstoku kancelaria adwokacka świadczy rozbudowany asortyment usług pomagając klientom w sprawach karnych, cywilnych, a także tych toczących się w obszarze prawa rodzinnego i gospodarczego. Jako prawnik specjalizuję się również w prawie budowlanym.

Zawsze wykonujemy swoją pracę z zaangażowaniem i wykorzystaniem wszystkich dostępnych możliwości. Oprócz tego, dbamy również, by zapewnić możliwie szybkie postępowanie.

Na co dzień współpracuję z osobami posiadającymi specjalistyczną wiedzę w różnych dziedzinach. Potrafi ona być niezwykle przydatna, szczególnie gdy świadczę porady prawne mające rozwiązać problem o charakterze interdyscyplinarnym.

Bez względu na to, czy potrzebny Ci radca prawny, czy np. adwokat, nasz zespół to osoby posiadające odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie.

Mając na względzie Państwa wygodę, pracujemy w ścisłym centrum Białegostoku – przy ul. Nowy Świat 2. Zachęcam także do podjęcia kontaktu telefonicznego, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dewizą obowiązującą w naszej Kancelarii jest uczciwość i szczerość w stosunku z klientami oraz zachowanie jak największej efektywności i szybkości podejmowanych działań.